8 050 ₴
Slim X-Light HALO HTE - поєднує в собі традиційну надійність історичної лінії Slim, з новими рішеннями, спрямованими на покращення естетики, ваги, чистоти та продуктивності. Матове нікелеве покриття, доповнене унікальним лазерним різанням, гарантує герметичність та довговічність, а новий корпус нової форми, полегшений, робить фарбопульт зручнішим. Фарбопульт Slim X-Light виконаний із якісних матеріалів, що гарантує тривалий термін служби та якість розпилення. Відмінно підійде для роботи в автосервісі, меблевому та іншому промисловому фарбуванні.
Фарбопульт може працювати у двох системах розпилення: НТЕ та HVLP (оснащується двома повітряними головками, на вибір споживача). НТЕ (High Transfer Efficiency) - висока ефективність переносу матеріалу / HALO (High Automization Low Overspray) - висока атомізація та низьке запилення. Ця система більше відноситься до нанесення лаків та стандартних, не складних базових матеріалів. Вважається універсальною системою нанесення лаків та базових матеріалів, невибаглива до продуктивності компресора. HVLP (High Volume Low Pressure) – великий об'єм повітря та низький тиск. Система HVLP призначена для нанесення базових матеріалів та складних металиків.
Через низький тиск при нанесенні робить краплю фарби більше, яка плавно випаровується і зерно стає однаково рівно, тим самим рівномірно наноситься шар фарби без "яблук". Фарбопульти HVLP дуже вимогливі до продуктивності компресора. Працюючи за системою HVLP, фарбопульт робить менше запилу.
| Система розпилення | HTE/HVLP |
| Витрата повітря | 260-295 л/хв |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Робочий тиск | 2-2.5 бар |
| Об'єм бачка | 680 мл |
| Вага | 455 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walcom |
| Країна виробник | Італія |
| Ємність бака розпилювача | 0.68 л |
| Вага | 0.455 кг |
| Витрата повітря | 260 літр/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |